Emir Can İğrek Dillerden Düşmeyen Şarkısı Ali Cabbar Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Emir Can İğrek, ‘Nalan’, ‘Beyaz Skandalım’, ‘Ağır Roman’ ve ‘Müzik Kutusu’ gibi hafızalara kazınan şarkılarının yanı sıra 2 Haziran 2023 tarihinde piyasaya sürdüğü ‘Parti İptal’ albümüyle müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. Başarılı sanatçı, Bursa’daki konseri sırasında rekorlar kıran şarkısı ‘Ali Cabbar’ hakkında konuştu.

‘Ali Cabbar’ şarkısı ile son dönemlerin en iyi çıkış yapan şarkıcılarından biri olan Emir Can İğrek, Bursa’da sahne aldı.

‘Muhalif’ adlı eseriyle konserine başlayan İğrek, Bursa’daki hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Yakın dostu Onur Özcan’ı unutmadı.

Son zamanların en çok konuşulan albümlerinden biri olan ‘Parti İptal’ ile müzik dünyasına farklı bir soluk getiren sanatçı, albümde yer alan ‘Can Dostum’ adlı parçayı da konserinde söyledi. İğrek, parçayı 2018 yılında aramızdan ayrılan meslektaşı ve yakın dostu Onur Can Özcan anısına yazdığını açıklamıştı.

“Dört büyük kulüp Ali Cabbar’ı kullandı”

Son albümünün en çok dinlenen parçası ‘Ali Cabbar’ ise 30 yaşındaki şarkıcının ününe ün kattı. Şarkıyı söylemeden önce açıklamalarda bulunan İğrek, ‘Dün Trabzonspor’un da kullanmasıyla birlikte dört büyük kulüp kullanmış oldu. Şarkının başına gelmeyen kalmadı. Sosyal medya böyle bir şey. Ama bizim için hala o ilk günkü gibi. Yıllar sonra hala değerini koruyacağına inandığım türkü tarzında pop şarkısıdır arkadaşlar’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir